Preloader
Top

Štart Propagačnej kampane 2022 už od 1. júna 2022 v televízii a online

Vážení prvovýrobcovia mlieka,

dovoľujeme si Vás informovať, že od zajtra - 1. júna 2022 môžete celý mesiac vidieť reklamu na slovenské mlieko a mliečne výrobky pod názvom „ZA SLOVENSKÝM OVÁLOM“.  Bude vysielaná na staniciach televízií JOJ GROUP (JOJ, JOJ Plus, WAU, Prima PLUS) a RTVS a tiež na internete. Reklama je súčasťou propagačnej kampane Mliečneho fondu na podporu spotreby mlieka a mliečnych výrobkov pôvodom zo Slovenska. Podstránka ku kampani na www.slovenskemlieko.sk bude spustená 31. mája 2022 a komunikácia ku kampani na FACEBOOK stránke s viac ako 102-tisíc fanúšikmi Slovenské mlieko je tiež pripravená.

3 verzie 20 sekundového TV spotu, ktoré budú v televáziách nasadené, si môžete stiahnuť na tomto linku https://we.tl/t-MiVCxHMN6m .

Zoznam vysielacích časov, krátky prehľad aktivít Mliečneho fondu a prehľad spotreby mlieka a mliečnych výrobkov od založenia Mliečneho fondu doteraz nájdete medzi prílohami e-mailu. 

Všetky tieto, ale aj doterajšie aktivity boli pripravené a realizované aj vďaka Vám, pretože prispievate do Mliečneho fondu na podporu spotreby slovenských mliečnych výrobkov. V tejto súvislosti teda môžeme s potešením konštatovať, že aj vďaka Vám, od roku 2008 - odkedy sa realizujú aktivity Mliečneho fondu, sa zvýšila spotreba mlieka o vyše 37 kilogramov na osobu a rok.

ĎAKUJEME.

Súbory na stiahnutie
  Aktivity MF 2022 (0.22 MB, PDF)
  Spotreba mlieka na osobu a rok do r. 2021 (0.16 MB, PDF)
  Vysielacie časy TV spotu - jún 2022 (0.79 MB, PDF)


Priestor na prezentáciu spoločností
Ponuka spolupráce
Ponuka spolupráce
Ponuka spolupráce
Ponuka spolupráce

Ponuka spolupráce
Ponuka spolupráce
Ponuka spolupráce
Ponuka spolupráce
Ponuka spolupráce