Preloader
Top

Štart Propagačnej kampane 2024 od dnes 5. februára 2024 v televízii a online

Vážení prvovýrobcovia mlieka,

dovoľte nám informovať Vás, že od dnes, 5. februára 2024 štartuje Propagačná a informačná kampaň na podporu zvýšenia spotreby a znalosti mlieka a mliečnych výrobkov pôvodom zo Slovenska v TV a online.

Od 5.2.2024 do 24.3.2024 je realizovaná 1. vlna kampane - informačná kampaň na zvyšovanie znalosti SK OVÁLU a na edukáciu verejnosti, v tomto čase budete môcť vidieť reklamu ČO SA SKRÝVA ZA OVÁLOM na podporu slovenského mlieka a mliečnych výrobkov na staniciach televízie JOJ GROUP (JOJ, JOJ Plus, JOJ24, WAU, Prima PLUS) a RTVS a tiež v online na Google, Youtube a Facebooku.

Druhá vlna kampane  - pripomínacia kampaň sa bude realizovať na jeseň 2024 formou TV kampane na televíznych staniciach JOJ GROUP, a to v termíne od 7.10.2024 do 31.10.2024.

Podstránka ku kampani na www.slovenskemlieko.sk/sk-oval je spustená a komunikáciu ku kampani na môžete sledovať aj na FACEBOOK stránke Slovenské mlieko s viac ako 104-tisíc fanúšikmi.

3 verzie 20 sekundového TV spotu, ktoré budú v televíziách nasadené, si môžete stiahnuť na tomto linku https://we.tl/t-u9qlADuDvr

Zoznam vysielacích časov vo februári 2024 a prehľad aktivít Mliečneho fondu vrátane prehľadu spotreby mlieka a mliečnych výrobkov a skladbu kampaní od založenia Mliečneho fondu do 2022 nájdete medzi prílohami e-mailu.  

Všetky tieto, ale aj doterajšie aktivity boli pripravené a realizované aj vďaka Vám, pretože prispievate do Mliečneho fondu na podporu zvýšenia spotreby a znalosti slovenských mliečnych výrobkov. V tejto súvislosti môžeme s potešením konštatovať, že aj vďaka Vám, od roku 2008 - odkedy sa realizujú aktivity Mliečneho fondu, sa zvýšila spotreba mlieka a mliečnych výrobkov o vyše 35 kilogramov na osobu a rok.

 

Súbory na stiahnutie
  Prehľad aktivít MF v 2024 (1.73 MB, PDF)
  TV spotlist (0.03 MB, XLSX)


Priestor na prezentáciu spoločností
Ponuka spolupráce
Ponuka spolupráce

Ponuka spolupráce
Ponuka spolupráce
Ponuka spolupráce
Ponuka spolupráce
Ponuka spolupráce
Ponuka spolupráce