Preloader
Top

Štart Propagačnej kampane 2024 od dnes 5. februára 2024 v televízii a online

Vážení prvovýrobcovia mlieka,

dovoľte nám informovať Vás, že od dnes, 5. februára 2024 štartuje Propagačná a informačná kampaň na podporu zvýšenia spotreby a znalosti mlieka a mliečnych výrobkov pôvodom zo Slovenska v TV a online.

Od 5.2.2024 do 24.3.2024 je realizovaná 1. vlna kampane - informačná kampaň na zvyšovanie znalosti SK OVÁLU a na edukáciu verejnosti, v tomto čase budete môcť vidieť reklamu ČO SA SKRÝVA ZA OVÁLOM na podporu slovenského mlieka a mliečnych výrobkov na staniciach televízie JOJ GROUP (JOJ, JOJ Plus, JOJ24, WAU, Prima PLUS) a RTVS a tiež v online na Google, Youtube a Facebooku.

Druhá vlna kampane  - pripomínacia kampaň sa bude realizovať na jeseň 2024 formou TV kampane na televíznych staniciach JOJ GROUP, a to v termíne od 7.10.2024 do 31.10.2024.

Podstránka ku kampani na www.slovenskemlieko.sk/sk-oval je spustená a komunikáciu ku kampani na môžete sledovať aj na FACEBOOK stránke Slovenské mlieko s viac ako 104-tisíc fanúšikmi.

3 verzie 20 sekundového TV spotu, ktoré budú v televíziách nasadené, si môžete stiahnuť na tomto linku https://we.tl/t-u9qlADuDvr

Zoznam vysielacích časov vo februári 2024 a prehľad aktivít Mliečneho fondu vrátane prehľadu spotreby mlieka a mliečnych výrobkov a skladbu kampaní od založenia Mliečneho fondu do 2022 nájdete medzi prílohami e-mailu.  

Všetky tieto, ale aj doterajšie aktivity boli pripravené a realizované aj vďaka Vám, pretože prispievate do Mliečneho fondu na podporu zvýšenia spotreby a znalosti slovenských mliečnych výrobkov. V tejto súvislosti môžeme s potešením konštatovať, že aj vďaka Vám, od roku 2008 - odkedy sa realizujú aktivity Mliečneho fondu, sa zvýšila spotreba mlieka a mliečnych výrobkov o vyše 35 kilogramov na osobu a rok.

 

Súbory na stiahnutie
  Prehľad aktivít MF v 2024 (1.73 MB, PDF)
  TV spotlist (0.03 MB, XLSX)


Priestor na prezentáciu spoločností
Ponuka spolupráce
Ponuka spolupráce
Ponuka spolupráce

Ponuka spolupráce
Ponuka spolupráce
Ponuka spolupráce
Ponuka spolupráce
Ponuka spolupráce
Ponuka spolupráce